Buttony

http://youmyeverything-spisfanfiction.blogspot.com/
http://kraina-fanfiction.blogspot.com/


Spis FF o 5 Seconds of Summer

Spis Fanfiction

5 komentarzy:

 1. hej! z tej strony Natx z Wyimaginowanej. Potrzebuję konsultacji z tobą w sprawie szablonu. To mój mail: wishniowao.o@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Prowadzimy także nabór. Może właśnie czekamy na ciebie? :) http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 3. Piszesz fanfiction o 5 Seconds of Summer? Nie wiesz jak przyciągnąć do niego czytelników? A może chcesz udoskonalić swój warsztat dzięki serii poradników? Jeśli tak, Katalog 5SOS jest miejscem właśnie dla Ciebie! Nie czekaj i zgłoś do nas swój blog! Na Twoje zgłoszenie czekamy pod adresem katalog5sos.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zastanawiał się kiedyś ktoś z Was, jak to jest kiedy myślisz, że siebie znasz, a tak naprawdę nie wiesz o sobie zupełnie nic?
  Ale od przeszłości nie da się uciec, nie ważne co się aktualnie dzieje w Naszych życiach, przeszłość dogoni nas wszystkich.
  Można jednak pozwolić jej mieszać w naszym życiu, robić co sobie zapragnie, lub stawić jej czoła i próbować z nią walczyć.
  Siedemnastoletnia Jessica Collins czuje się zagubiona kiedy jej przeszłość powraca do jej życia. Nie wie z czym ma walcz, bo nie pamięta sporego okresu ze swojego krótkiego życia.
  Mimo wielu przeciwności postanawia walczyć z nieznanym.
  Pragnie odzyskać dawną siebie, tę z przed wypadku, w którym brała udział.

  Ale co jeśli nie poradzi sobie sama ze wszystkim?
  Jak wiele sekretów uda jej się odkryć?
  A może jest ktoś kto okaże jej wsparcie w tym wszystkim?

  http://spirit-luke-hemmings-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Załoga Recenzowisko organizuje konkurs na opowiadanie! Piszesz? Wyślij nam swoją pracę!
  To casting do projektu NWK, czyli Napiszmy Wspólną książkę.
  Słowem wstępu
  Konkurs jest castingiem do wzięcia udziału w projekcie NWK (Napiszmy Wspólną Książkę). Najlepsi autorzy, w zależności ile prac nadejdzie, dostaną się do projektu i podejmą się zadania współpracy. Mogą przejść nawet wszyscy, to zależy od stylu i poziomu opowiadania. Zachęcamy osoby, które już trochę piszą i nie robią podstawowych błędów. Nie wymagamy tutaj pisarzy, spokojnie.
  Kilka słów o NWK.
  Projekt polega na pisaniu rozdziałów w czasie 2 tygodni od opublikowania poprzedniego. To znaczy, że pierwszy rozdział publikuję ja. Wszyscy uczestnicy dostają ogólny zarys fabuły, bardzo ogólny. Wszystko zmieniacie wy. Dlaczego? Bo to wy tworzycie historię. Po moim rozdziale, pierwsza osoba z kolejki (co nie będzie miało znaczenia, kto był lepszy w castingu, nie martwcie się) pisze kolejną część tworząc jakąś cząstkę fabuły. Potem ja to publikuję i idziemy dalej. Tak do samego końca kolejki, a potem od nowa. Wszystko będzie wyjaśnione w regulaminie.
  NWK ma na celu rozwijanie wyobraźni, wzmacnianie się w pisaniu, bo sztuka to trudna, oraz poprawia umiejętność pracy w zespole.

  Więcej informacji:http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/2015/09/konkurs-jesienne-opowiadanie.html

  OdpowiedzUsuń